هنریاران | بازگشایی سینماهای اصفهان از امروز چهارم تیرماه
  
تاریخ 2020-06-26 14:26:05
  • هنری
  • سینما

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه برابر شیوه‌ نامه‌ها مقرر شده تمامی عوامل سینما ماسک و دستکش داشته باشند، افزود: مقررشده پس از هر نوبت نمایش فیلم، با خروج کامل تماشاچیان، تمامی سینما ضد عفونی شود همچنین بلیط فروشی به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

وی همچنین از مردم شریف استان درخواست نمود برای حفظ سلامتی خود، خانواده و همشهریان توصیه‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا را رعایت نموده و از ماسک در محیط عمومی و مراکز فرهنگی هنری استفاده نمایند.

جعفری در خصوص فیلم‌هایی که پس از بازگشایی اکران می‌شود، گفت: شنای پروانه و خوب، بد، جلف2 و نیز فیلم‌هایی که از قبل بر روی پرده سینماها قرار داشتند، همزمان با بازگشایی سینماها اکران می‌شوند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: نرخ بلیط برای سینماها در سایت بلیط فروشی موجود بوده همچنین طبق روال قبل روزهای سه شنبه بلیط به صورت نیم بها عرضه می‌شود.

وی همچنین در خصوص اجراهای صحنه‌ای تئاتر و موسیقی نیز اظهار کرد: با رعایت ضوابط بهداشتی و با تائید ستاد مقابله با ویروس کرونای استان، مقرر شده سالن‌های تئاتر راه اندازی شود و در صورتی که متقاضی برای اجرای صحنه‌ای موسیقی زنده نیز وجود داشته باشد با رعایت دستورالعمل‌های مربوطه این مجوزها را صادر می‌نماییم همچنین سفره خانه‌ها نیز مجددا اجازه فعالیت یافتند.